Vile per shitje, prane Ura e Dajlanit Për Shitje

230,000 €

Pershkrimi

Vila ka siperfaqe 246 m2.

Kati perdhe ka siperfaqe 105 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet

Kati i pare ka siperfaqe 122 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete

Per momentin vila eshte e dhene per qira.

Eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi i shitjes eshte i diskutueshem.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1099
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 230,000 €
  • Dhoma: 8
  • Dhomat e gjumit: 6
  • Tualetet: 3
  • Sip. Toke: 227 m2