Apartament 2+1+2 per shitje, Ali Demi Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri.

Ka siperfaqe totale 114.23 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 100.20 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
2 dhoma gjumi
2 tualete

Godina ofron hapesira banimi racionale dhe ekonomike, duke ofruar kushte optimale banimi dhe sherbimi, por edhe sanitare dhe ventilimi.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1123
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2
  • Kati: 2