Apartament 1+1 per shitje, Ali Demi Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri.

Ka siperfaqe totale 68.58 m2 dhe organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet

Godina ofron hapesira banimi racionale dhe ekonomike, duke ofruar kushte optimale banimi dhe sherbimi, por edhe sanitare dhe ventilimi.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1124
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 68.58 m2
  • Sip. e brendshme: 60.16 m2
  • Kati: 2