Godine biznesi me qera ne Kombinat, Tirane Për Qira

Çmimi sipas kërkesës /Muaj

Pershkrimi

Godina ndodhet ne nje pozicion mjaft strategjik dhe te favorshem per shumellojshmeri biznesi, buze rruges kryesore. Organizohet ne 3 kate, kati 0 me siperfaqe rreth 170m2, dhe kati 1e 2 me siperfaqe perkatesisht 270 m2 secili.
Ambienti eshte i ndare ne zyra dhe ne secilin kat ka nga 1 tualet. Ne oborrin e godines ka vend mjaftueshem per parkimin e 8 -10 makinave.
Mund te perdoret per zyra, bar restorant, kopesht, cerdhe per femije etj...
Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1125
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Sip. Totale: 600 m2