OKAZION: Apartament 1+1 per shitje, Tulipan Residence Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin 0.

Ka siperfaqe totale 86.81 m2 dhe organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet
oborr me siperfaqe 42.14 m2.

Mundesi dhe per post parkimi (pagese ekstra).

Të gjitha godinat janë të trajtuara me sistemet më të avancuara në fushën e efiçencës energjitike në aspektin termik duke dhënë banorëve një komoditet maksimal dhe kursim real në faturat e energjisë.
Rezidenca ndodhet me pak se 5 minuta afer 3 liqeneve dhe 1 parku, akseve me te rendesishme rrugore dhe qendrave tregtare.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1129
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 87 m2
  • Sip. e brendshme: 72 m2
  • Sip. Toke: 42 m2