Shtepi private per shitje ne hyrje te Vlores Për Shitje

120,000 €

Pershkrimi

Ne hyrje te Vlores, tek sera 2, shitet shtepi private me siperfaqe 135 m2 dhe truall 700 m2.
Themeli i viles eshte i projektuar per 3 kate, aktualisht eshte ndertuar vetem 1 kat i viles.

Shtepia ka nevoj per restaurim pasi ka vite qe nuk banohet.
Per me shume informacion na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli315
  • Lloji i Pronës: House
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 120,000 €
  • Sip. Totale: 135 m2
  • Sip. Toke: 700 m2