Apartament 1+1 per shitje, Lagja 13 Durres Për Shitje

50,000 €

Pershkrimi

Apartamenti pocizionohet ne katin e 5 te nje godine te mirembajtur me vendodhje ne Lagjen 13, Durres.
Ka siperfaqe totale 61,6 m2 dhe siperfaqe e brendshme 55 m2.

ORGANIZIMI:
Sallon ndenje
Ambjent gatimi
Dhome gjumi
Tualet

Per me shume informacion na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli665
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 50,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 61 m2
  • Sip. e brendshme: 55 m2
  • Kati: 5