Apartament 2+1+verande per shitje, Lagjia nr.13- Durres Për Shitje

121,400 €

Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin e 11 dhe ka siperfaqe totale 70 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet

Veranda ka siperfaqe 257 m2.

Godina ndodhet prane plazhit.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1122
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 121,400 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 70 m2