Apartament 2+1 Per Shitje, Lagja 13 Durres Për Shitje

68,000 €

Pershkrimi

Apartamenti pocizionohet ne katin e 4 te nje godine te mirembajtur me vendodhje ne Lagjen 13, Durres.
Ka siperfaqe totale 83,9 m2 dhe siperfaqe e brendshme 74,9 m2.

ORGANIZIMI:
Sallon ndenje
Ambjent gatimi
2 Dhoma gjumi
Tualet

Per me shume informacion na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli666
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 68,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 83 m2
  • Sip. e brendshme: 74 m2
  • Kati: 4